XI Wędrowny Przegląd Piosenki "Polana"

Piątek, 28 lipiec 2023 at 19:00 - niedziela, 30 lipiec 2023 at 10:00

Trzcińsko, 58-520 Trzcińsko, Polska

Powoli zbliża się lato, a wraz z nim muzyczne spotkania na szlaku poezji śpiewanej i piosenki turystycznej.

Na mapie tych spotkań znajduje się XI Wędrowny Przegląd Piosenki "Polana", który w tym roku znów zawędruje w Rudawy Janowickie.

To tutaj w ostatnim tygodniu lipca Polanowa Ekipa będzie aktywnie działać, by móc się z Wami spotkać w dniach 28-30 lipca.

W programie jak zawsze będą godziny wspaniałej muzyki, zaserwowanej wprost ze sceny przez świetnych wykonawców, ale także ogniska z gitarą i śpiewem, piękna przyroda, ciekawi ludzie i miłe spotkania!

 

Wędrowny Przegląd Piosenki "Polana" jest to polski festiwal muzyczny, który odbywa się corocznie i skupia się na promocji polskiej muzyki ludowej, folkowej i poetyckiej.

Podczas "Wędrownego Przeglądu Piosenki 'Polana'" występują zarówno znane postaci polskiej sceny muzycznej, jak i młodzi artyści. Wydarzenie przyciąga zarówno fanów muzyki folkowej, jak i osób zainteresowanych tradycją i kulturą ludową.

Festiwal ma charakter konkursowy, gdzie artyści prezentują swoje autorskie utwory. Jury ocenia występy i nagradza najlepsze wykonania. Nagrody przyznawane podczas "Polany" są prestiżowe i stanowią ważne wyróżnienie dla artystów folkowych i ludowych w Polsce.

"Wędrowny Przegląd Piosenki 'Polana'" to ważne wydarzenie dla miłośników polskiej muzyki folkowej i kulturalnego dziedzictwa kraju.

Turystyczna Strona Sudetów

Górami Tajemnic nazwaliśmy obszar Sudetów Środkowych. W serwisie przedstawiamy ciekawe miejsca warte zobaczenia, proponujemy krótkie wędrówki po sudeckich szlakach. Gromadzimy informacje przydatne dla turystów odwiedzających te strony.