Festiwal Sportów Górskich GnR Bike & Run

Sobota, 24 czerwiec 2023 - niedziela, 25 czerwiec 2023

Jugów

Wyobraź sobie, że czujesz wiatr we włosach i pod nogami masz piękne górskie ścieżki. Dla wszystkich miłośników biegów górskich i kolarstwa górskiego MTB mamy coś wyjątkowego - dwudniowe wydarzenie, które zachwyci każdego entuzjastę sportów ekstremalnych.

Zapraszamy na rywalizację na dystansach, gdzie każdy uczestnik będzie miał szansę przetestować swoje siły i umiejętności wśród wspaniałych krajobrazów górskich. Biegacze Górscy zmierzą się z 12-kilometrowym Uphill GnR, a następnego dnia z dystansem długim 28km Biegu Górskiego. Ponadto, dla tych, którzy kochają nocną rywalizację, przygotowaliśmy 700-metrowy Nocny Vertical na Rymarz oraz Mini Bieg GnR.

Dla Kolarzy Górskich przygotowaliśmy równie ciekawą rywalizację. Pierwszego dnia czeka ich 12-kilometrowy MTB Uphill GnR, a drugiego dnia wspaniały 28-kilometrowy MTB Maraton GnR. Bez wątpienia każdy kolarz będzie miał okazję, aby przetestować swoje umiejętności i sprawdzić, jak szybko i sprawnie potrafi poruszać się po górskich trasach.

Nie czekaj, już teraz zapisz się na to wyjątkowe wydarzenie i bierz udział w jednym z najpiękniejszych i najbardziej wymagających wydarzeń sportowych w Polsce!

 

Dowiedz się więcej o Schronisku Zygmuntówka w Górach Sowich

 

Szczegóły zapisów oraz regulamin znajdziesz na stronie tritime.pl.

Jest to dwudniowa rywalizacja w Górach Sowich na dystansach dla Biegaczy Górskich:
- 12km Uphill GnR (sobota)
- 28km Bieg Górski dystans długi GnR (niedziela)
- 700m Nocny Vertical na Rymarz
- Mini Bieg GnR

oraz dla Kolarzy Górskich
- 12k MTb Uphill GnR (sobota)
- 28k MTB Maraton GnR (niedziela)

Zapisy wraz z planem zawodów i Regulaminem na tritime.pl

Turystyczna Strona Sudetów

Górami Tajemnic nazwaliśmy obszar Sudetów Środkowych. W serwisie przedstawiamy ciekawe miejsca warte zobaczenia, proponujemy krótkie wędrówki po sudeckich szlakach. Gromadzimy informacje przydatne dla turystów odwiedzających te strony.