W górach jest wszystko co kocham

Sobota, 28 sierpień 2021 at 19:00

Schronisko PTTK "Zygmuntówka", Świętojańska 30, Jugów, 57-430 Jugów

od 50 zł

Kochani serdecznie zapraszamy was jak na ostatni wakacyjny koncert W górach jest wszystko co kocham do Schroniska Zygmuntówka. Koncert odbędzie się na klimatycznej polanie za schroniskiem z widokiem na dolinę i Góry Sowie. Spotykamy się tu po raz pierwszy na koncercie W górach jest wszystko co kocham!
Ilość miejsc na koncert jest ograniczona wielkością polany i aktualnymi i wielkością obowiązującymi niestety ciągle przepisami. Dlatego kto planuje się z nami spotkać pod koniec sierpnia prosimy to zaplanować jak najwcześniej. Miejsc będzie dużo mniej niż to mogło się wydawać ?
BILETY są już do kupienia, w dwóch pulach, tradycyjnie te pierwsze są tańsze:
https://biletyna.pl/.../W-gorach-jest-wszystko-co.../Jugow
Koncert jest koncertem siedzącą – stojącym, jak to na naszych koncertach bywa, turystycznym ? Nie dużą część krzeseł leżaków będzie dostępna ogólnie. Można też zabrać własne siedliska turystyczne. Najlepsza będzie koc lub karimata.
Obserwujcie pogodę jak zawsze czy parasole będą potrzebne. Ale jak wiecie ze Śnieżnika i innych koncertów w górach, zawsze gramy, nawet jak jest ?
NOCLEGI:
Obecnie w schronisku jest wolnych kilka pokoi, kto ma ochotę zanocować w Schronisku – obowiązuje zasada, kto pierwszy rezerwuje ten nocuje ? – kolejność maili. BEZ WZGLĘDNIE należy wpisać w tytule maila temat:
Nocleg na koncert W Górach jest wszystko co kocham
Dla pozostałych gości, którzy przyjadą i chcą zanocować, jest przygotowane dostępne pole namiotowe oraz miejsce ogniskowe. Nocleg na polu namiotowym kosztuje 15 PLN od osoby dorosłej. Przy Schronisku jest nie duże pole namiotowe - na ok 30 namiotów, Prosimy wiec tez o rezerwacje mailowa jak powyżej z DOPISKIEM NAMIOT! Każdy namiot otrzyma numerek. W ramach tej opłaty będzie można korzystać z sanitariatów w schronisku oraz z tzw. prysznic zewnętrznych – takie też będą ?

Koncert zaczynamy najpóźniej o 19:00.
Do zobaczenia!

Kalendarz wydarzeń
sierpień 2021
PnWtŚrCzPtSoN
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Mapa ciekawych wydarzeń w Sudetach

Turystyczna Strona Sudetów

Górami Tajemnic nazwaliśmy obszar Sudetów Środkowych. W serwisie przedstawiamy ciekawe miejsca warte zobaczenia, proponujemy krótkie wędrówki po sudeckich szlakach. Gromadzimy informacje przydatne dla turystów odwiedzających te strony.

Media Społecznościowe

  • Facebook
  • You Tube
  • Pinterest