W górach jest wszystko co kocham

Sobota, 17 lipiec 2021 at 20:00

Schronisko Andrzejówka, Rybnica Leśna 27, Rybnica Leśna, 58-350

Kochani serdecznie zapraszamy was jak co roku w połowie lipca na koncert W górach jest wszystko co kocham. Tegoroczna jego edycja odbędzie się przy Schronisku Andrzejówka (plener), gdzie stanie kameralna scena, delikatne oświetlenie i mamy nadzieję stworzyć z Wami piękny klimat.

Ilość miejsc na koncert jest ograniczona aktualnymi obowiązującymi przepisami, niestety nas też, one obowiązują. Dlatego, kto planuje się z nami spotkać prosimy to zaplanować jak najwcześniej. Miejsc będzie dużo mniej, niż to mogło się wydawać ?
BILETY są już do kupienia, w dwóch pulach, tradycyjnie te pierwsze są tańsze:
https://biletyna.pl/.../W-gorach-jest-wszystko.../Mieroszow
Koncert jest koncertem turystycznym ? Siedzącą – stojącym jak to na naszych koncertach bywa. Nie za duża część krzeseł oraz leżaków będzie dostępna ogólnie. Można też zabrać własne siedliska turystyczne jak ktoś lubi siedzieć ?
Obserwujcie pogodę jak zawsze czy parasole będą potrzebne. Ale jak wiecie ze Śnieżnika i innych koncertów w górach, zawsze gramy, nawet jak jest ?
NOCLEGI
Obecnie w schronisku jest wolnych kilka pokoi, kto ma ochotę zanocować w Schronisku – obowiązuje zasada, kto pierwszy ten nocuje ? – kolejność maili.
BEZ WZGLĘDNIE należy wpisać w tytule maila temat:
Nocleg na koncert W Górach jest wszystko co kocham
kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dla pozostałych gości, którzy przyjadą i chcą zanocować, jest przygotowane piękne POLE NAMIOTOWE z wiatą i miejscem ogniskowym. Nocleg na polu namiotowym kosztuje 15 PLN od osoby dorosłej. Każdy namiot otrzyma numerek. W ramach tej opłaty będzie można korzystać z sanitariatów w schronisku oraz z tzw. prysznicy zewnętrznych – takie też będą ?
Koncert zaczynamy najpóźniej o 20:00.
Do zobaczenia!

Kalendarz wydarzeń
sierpień 2021
PnWtŚrCzPtSoN
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Mapa ciekawych wydarzeń w Sudetach

Turystyczna Strona Sudetów

Górami Tajemnic nazwaliśmy obszar Sudetów Środkowych. W serwisie przedstawiamy ciekawe miejsca warte zobaczenia, proponujemy krótkie wędrówki po sudeckich szlakach. Gromadzimy informacje przydatne dla turystów odwiedzających te strony.

Media Społecznościowe

  • Facebook
  • You Tube
  • Pinterest